
Popis
SFH 4059 Chip LED objektiv s vysokým výkonem infračerveného emitoru (850 nm)
Aplikace
- Průmyslová automatizace (ovládací prvky stroje, světlé bariéry, ovládání vidění)
- Snížení kouře\/prachu\/částic
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | AMS OSRAM |
| Kategorie produktů: | Infračervené emitory |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Styl montáže: | SMD\/SMT |
| Vlnová délka: | 860 nm |
| Intenzita Radiant: | 100 MW\/SR |
| Úhel paprsku: | 20 stupňů |
| Pokud - dopředný proud: | 70 Ma |
| VF - dopředné napětí: | 1.6 V |
| Hodnocení energie: | 140 MW |
| Minimální provozní teplota: | - 40 C |
| Maximální provozní teplota: | + 85 C |
| Balíček \/ pouzdro: | SMD -2 |
| Obal: | Role |
| Obal: | Řezací páska |
| Obal: | Mousereel |
| Značka: | AMS OSRAM |
| Čas na podzim: | 12 ns |
| Výška: | 1,85 mm |
| Barva osvětlení: | Infračervený |
| Délka: | 3,2 mm |
| Rozměry objektivu: | 1,5 mm |
| Tvar objektivu: | Kupole |
| Vlhkost citlivá: | Ano |
| Typ produktu: | IR Emitery (IR LED) |
| Doba vzestupu: | 12 ns |
| Série: | SFH 4059 |
| Množství továrny: | 2000 |
| Podkategorie: | Infračervená datová komunikace |
| TradeName: | Chipled |
| Typ: | Vysoký energetický infračervený emitor |
| Úhel sledování: | 20 stupňů |
| VR - Reverzní napětí: | 5 V |
| Šířka: | 1,6 mm |
| Část # aliasy: | Q65111A2991 |
| Hmotnost jednotky: | 0. 000190 oz |
Populární Tagy: SFH 4059, Čína SFH 4059 Výrobci, dodavatelé, továrna
Dvojice:SFH 4059Sr
Další:SFH 4043
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







