
DETN02M-05N
Izolované převaděče DC/DC - SMD 2W, I/P: 12VDC; O/P: 5V @200MA
Popis
Průměrná studna dc - DC převodníky jsou k dispozici v široké škále typů, včetně modulu, paluby, PCB, Din Rail, SMD, zapouzdření a přiložených. Tyto převaděče nabízejí rozsah 0,5 W až 1000 W, 1,3 V až 48 V jednorázové hodnocení, jakož i duální a trojité výstupní napětí. Typické aplikace pro průměrnou studnu DC - DC převaděče zahrnují lékařské prostředky, ovládací prvky průmyslové automatizace, energetickou elektroniku, telekomunikační/datové systémy, bezdrátové sítě, železnice a další.
Aplikace
- Ovládací prvky průmyslové automatizace
- Power Electronics
- Telecom/Datacom Systems
- Bezdrátové sítě
- Železnice
- Lékařský
- LED osvětlení
- Ovládací prvky zabezpečení
- Distribuovaná síla
- Nástroje
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | Znamená dobře |
| Kategorie produktů: | Izolované převodníky DC/DC - SMD |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Styl montáže: | SMD/SMT |
| Počet výstupů: | 2 výstup |
| Výstupní výkon: | 2 W |
| Vstupní napětí, nominální: | 12 V |
| Vstupní napětí - min: | 10.8 V |
| Vstupní napětí - max: | 13.2 V |
| Výstupní napětí - kanál 1: | 5 V |
| Výstupní proud - kanál 1: | 20 Ma až 200 Ma |
| Výstupní napětí - kanál 2: | - 5 V |
| Výstupní proud - kanál 2: | 20 Ma až 200 Ma |
| Izolační napětí: | 3 kV |
| Minimální provozní teplota: | - 40 C |
| Maximální provozní teplota: | + 85 C |
| Balíček / pouzdro: | SMD-10 |
| Délka: | 15,24 mm |
| Šířka: | 10,9 mm |
| Výška: | 9,1 mm |
| Průmysl: | Průmyslový |
| Produkt: | Izolovaný |
| Série: | Detn02-n |
| Aplikace: | Analyzer, detektor |
| Značka: | Znamená dobře |
| Rozměry: | 15,24 mm x 10,9 mm x 9,1 mm |
| Vstupní napětí: | 10,8 V až 13,2 V |
| Obal: | Trubice |
| Typ produktu: | Izolované DC - DC Converters |
| Množství továrny: | 33 |
| Podkategorie: | DC - DC Converters |
| Hmotnost jednotky: | 0,056438 oz |
Populární Tagy: DETN02M-05N, ČÍNA DETN02M-05N Výrobci, dodavatelé, továrna
Dvojice:IRM-30-12ST
Další:NLDD-350H
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







