
Popis
Průměrná jamka nldd - h a ldds - h dc/dc LED napájecí zdroje jsou DC vstupní LED ovladače, které lze použít na osvětlení v rámci 48VDCnebo 24VDCrozsah nebo používaný s osvětlovacími výrobky pro aplikace DC sběrnice. Průměrná jamka nldd - h a ldds - h dc/dc LED napájecí zdroje mají krok - Down Design, převedení 48VDCvstupní napětí do výstupu konstantního proudu a poté přímo řídí LED moduly. S různými výstupními proudy jsou vhodné pro komerční osvětlení trati nebo v kancelářských světelných svítidlech. NLDD - h poskytuje výstupní připojení stylu a stylu drátu, zatímco LDDS - h nabízí pouze styl drátu. Tato zařízení jsou v souladu s předpisy o osvětlení EN61347/EAC TP TC 004 a EMC EN55015/EAC TP TC 020 a v souladu s SELV (<60VDC) a třída III.
Funkce
Ldds - h
- DC/DC Step - Down Converter
- Výstup konstantního proudu 250 mA až 1000 mA
- 12VDCdo 56 VDC(48V typické) široké vstupní napětí
- 2VDCna 45VDCŠiroký výstup LED vpřed napětí řetězce
- Vysoká účinnost až 96%
- Postaveno - ve filtru EMI, vyhovuje EN55015
- 3-in-1 stmívání a vzdálené ovládání zapnutí/vypnutí
- Zkrat / přes teplotu / nad proudovou ochranou
- Chlazení volným proudem vzduchu
- Kompaktní velikost a plně zapouzdřená
- Vhodné pro řízení osvětlení LED
- Pět - roční záruka
Nldd - h
- DC/DC Step - Down Converter
- Výstup konstantního proudu 350 mA až 1400 mA
- 10VDCdo 56 VDC (59VDCmaximum) široké vstupní napětí
- 6VDCdo 52VDCŠiroký výstup LED vpřed napětí
- Vysoká účinnost až 96%
- Splňuje předpisy EN61347 a EN55015
- Postaveno - v PWM a Remote On/Off Control
- Zkrať / Overteore Prections
- Chlazení volným proudem vzduchu
- Plně zapouzdřené a kompaktní místo
- Vhodné pro řízení LED osvětlení
- Tři - roční záruka
Aplikace
Ldds - h
- Osvětlení zdroje baterie DC
- Přenosné osvětlení
- Komerční osvětlení
- Osvětlení stopy DC 48V
- DC 24V Landscape Lighting
- Stucchi Track Adaptéry
- Aplikace třídy III (SELV)
Nldd - h
- Osvětlení zdroje baterie DC
- Přenosné osvětlení
- Komerční osvětlení
- DC 48V Track Lighting
- DC 24V Landscape Lighting
- Aplikace třídy III (SELV)
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | Znamená dobře |
| Kategorie produktů: | LED napájecí zdroje |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Režim provozu: | Konstantní proud (CC) |
| Výstupní proud - kanál 1: | 350 Ma |
| Výstupní napětí - kanál 1: | 6 VDC až 52 VDC |
| Výstupní výkon: | 60 W |
| Vstupní napětí: | 10 VDC až 56 VDC |
| Stmívání: | Se stmíváním |
| Počet výstupů: | 1 výstup |
| Styl montáže: | Mount panelu |
| Délka: | 32,1 mm (1,264 in) |
| Šířka: | 20,5 mm (0,807 in) |
| Výška: | 12,5 mm (0,492 in) |
| Průmysl: | Průmyslový |
| Série: | Nldd - h |
| Značka: | Znamená dobře |
| Rozměry: | 32,1 mm x 20,5 mm x 12,5 mm |
| Maximální provozní teplota: | + 50 C |
| Minimální provozní teplota: | - 40 C |
| Otevřený rám/uzavřený: | Uzavřené |
| Obal: | Trubice |
| Produkt: | LED napájecí zdroje |
| Typ produktu: | LED napájecí zdroje |
| Množství továrny: | 15 |
| Podkategorie: | Napájecí zdroje |
| Hmotnost jednotky: | 0,550274 oz |
Populární Tagy: NLDD-350H, Čína NLDD-350H Výrobci, dodavatelé, továrna
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







