
HLG-320H-24a
LED napájecí zdroje 320,2W 24V 13.34A IP65 ADJ w/Intrl Pot
Popis
Série HLG-320H je 320 W AC/DC LED ovladač s konstantním napětím s dvojitým režimem a výstupem konstantního proudu. HLG-320H pracuje od 90 ~ 305VAC a nabízí modely s různým jmenovitým napětím mezi 12V a 54 V. Díky vysoké účinnosti až do 94%, s designem bez ventilátoru je celá řada mohla pracovat pro -40 'stupeň ~ +90' c pouzdro při volném vzduchu. Konstrukce kovového krytu a úrovně ochrany proti ingressu LP67/P65 umožňuje této sérii přizpůsobit jak vnitřní i venkovní aplikace. HLG-320HIS vybavená různými možnostmi funkcí, jako jsou metodiky stmívání, aby poskytovaly optimální návrhovou flexibilitu pro systém LED osvětlení.
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | Znamená dobře |
| Kategorie produktů: | LED napájecí zdroje |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Režim provozu: | CV + CC |
| Výstupní proudový kanál 1: | 13.34 A |
| Výstupní napěťový kanál 1: | 24 VDC |
| Výstupní výkon: | 320.2 W |
| Vstupní napětí: | 90 VAC až 305 VAC, 127 VDC až 431 VDC |
| Stmívání: | Se stmíváním |
| Počet výstupů: | 1 výstup |
| Styl montáže: | Mount podvozek |
| Délka: | 225,2 mm (8,866 in) |
| Šířka: | 90 mm (3,543 in) |
| Výška: | 43,8 mm (1,724 in) |
| Průmysl: | Průmyslový |
| Norma: | PSE |
| Série: | HLG-320H |
| IP hodnocení: | IP65 |
| Značka: | Znamená dobře |
| Otevřený rám/uzavřený: | Uzavřené |
| Typ produktu: | LED napájecí zdroje |
| Množství továrny: | 8 |
| Podkategorie: | Napájecí zdroje |
| TradeName: | Série HLG |
| Hmotnost jednotky: | 4,145 liber |
Populární Tagy: HLG-320H-24A, Čína HLG-320H-24A Výrobci, dodavatelé, továrna
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







