
Popis
LED LED XLAMP® XM-L® Gen 2 jsou vícebarevné RGBW LED, které dodávají kombinaci vysokého lumenového výstupu a skvělého míchání barev v malém 5. 0 x 5. 0 MM Package. LED diody XM-L Color Gen 2 XLAMP XM-L mají nejmenší možnou vzdálenost mezi LED Die a vytváří malý optický zdroj pro vynikající optické ovládání a efektivní míchání barev. Ve srovnání s LED s první generací LED má Gen 2 o 75% vyšší maximální proud pohon a významná zlepšení světelného výkonu a účinnosti, což téměř dvojnásobku maximálního světla. Gen 2 také zahrnuje novou verzi s vysokou intenzitou, která dále snižuje velikost optického zdroje pro ještě vyšší úrovně optické kontroly.
LED XLAMP XM-L Color Gen 2 jsou optimalizovány pro všechny vysoce výkonné aplikace RGBW osvětlení, včetně měnící se barev, jeviště, architektury a zábavy.
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | Cree vedl |
| Kategorie produktů: | Vícebarevné LED diody |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | RGBW LED |
| Styl montáže: | SMD\/SMT |
| Balíček \/ pouzdro: | 2020 (5050 metrika) |
| Barva osvětlení: | RGB, teplá bílá |
| Teplota vlnové délky\/barev: | 625 nm, 527 nm, 457 nm, 3000 k |
| Svítící tok\/zářivý tok: | 80 lm, 155 lm, 23 lm, 130 lm |
| Úhel sledování: | 120 stupňů |
| Pokud - dopředný proud: | 350 Ma |
| VF - dopředné napětí: | 2.1 V, 2.6 V, 2.9 V, 2.9 V |
| Hodnocení energie: | 21 W |
| Barva objektivu: | Bezbarvý |
| Rozměry objektivu: | 5 mm |
| Tvar objektivu: | Kupole |
| Průhlednost čoček: | Jasný |
| Značka: | Cree vedl |
| Výška: | 3 mm |
| Délka: | 3,5 mm |
| Maximální provozní teplota: | + 150 C |
| Počet LED: | 4 LED |
| Obal: | Role |
| Obal: | Řezací páska |
| Obal: | Mousereel |
| Typ produktu: | Vícebarevné LED diody |
| Série: | Xm-l barva vysoká hustota |
| Množství tovární balení: | 1000 |
| Podkategorie: | LED diody |
| Typ: | LED diody s vysokým výkonem |
| Šířka: | 3,5 mm |
Populární Tagy: XMLDCL -00-0000-00 C3AAAE7, China XMLDCL -00-0000-00 C3AAAE7, dodavatelé, továrna
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







