
Popis
Luxeon Sunplus 5050 je vysoce výkonné robustní LED diody s použitím průmyslového balíčku s povrchem 5050 s malým světlem vyzařujícím povrch (LES). Luxeon Sunplus 5050 poskytuje nejlépe hodnocené výkon μmol/j a PPF (μmol/s) a dlouhou životnost s CCT v rozmezí od 2200 k 6500 k a KRIS 70, 80 a 90. Nabízí cílení LED v barevném cíli 85 stupňů.
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | Lumileds |
| Kategorie produktů: | Bílé LED |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Hortikulturní LED |
| Styl montáže: | SMD/SMT |
| Balíček / pouzdro: | 2020 (5050 metrika) |
| Barva osvětlení: | Cool White |
| Teplota vlnové délky/barev: | 5700 K |
| Svítící tok/zářivý tok: | 840 lm |
| Index vykreslování barev - CRI: | 70 |
| Úhel sledování: | 116 stupňů |
| Pokud - dopředný proud: | 160 Ma |
| VF - dopředné napětí: | 30 V |
| Hodnocení energie: | 4.8 W |
| Délka: | 5 mm |
| Šířka: | 5 mm |
| Výška: | 0,7 mm |
| Minimální provozní teplota: | - 40 C |
| Maximální provozní teplota: | + 105 C |
| Barva objektivu: | Tónované |
| Rozměry objektivu: | 4,55 mm x 4,55 mm |
| Tvar objektivu: | Náměstí |
| Průhlednost čoček: | Difúzní |
| Série: | Luxeon Sunplus 5050 |
| Obal: | Role |
| Obal: | Řezací páska |
| Značka: | Lumileds |
| Vlhkost citlivá: | Ano |
| Typ produktu: | Bílé LED |
| Množství továrny: | 1000 |
| Podkategorie: | LED |
| TradeName: | Luxeon |
| Typ: | LED diody s vysokým výkonem |
| Hmotnost jednotky: | 0,016491 oz |
Populární Tagy: L150-57705030000S0, Čína L150-57705030000S0 Výrobci, dodavatelé, továrna
Dvojice:L1T2-2780300000000
Další:L130-5780HE1400002
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







