
Popis
Soleriq ™ 9 GW CafGL1.HM Produkty Soleriq ™ byly speciálně navrženy pro aplikace vyžadující velké balíčky toku z kompaktní oblasti.
Aplikace
- vnitřní osvětlení
Funkce
- Package: Chip - na - deska, keramický balíček
- typ. Radiace: 120 stupňů (Lambertian Emiter)
- Barva Teplota: 2700K - CRI: 90 (min.)
- ESD: 2 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, třída 2)
- světelný tok: typ . 1480 lm @ 2700 k, 25 stupňů
- světelná účinnost: typ . 111 lm/w @ 2700 k, 25 stupňů
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | AMS OSRAM |
| Kategorie produktů: | Bílé LED |
| Rohs: | |
| Produkt: | LED diody bílých klasů |
| Styl montáže: | PCB |
| Balíček / pouzdro: | 13,5 mm x 13,5 mm x 1,4 mm |
| Barva osvětlení: | Teplá bílá |
| Teplota vlnové délky/barev: | 2700 K |
| Světelná intenzita: | 496 CD |
| Svítící tok/zářivý tok: | 1520 LM |
| Index vykreslování barev - CRI: | 90 |
| Úhel sledování: | 120 stupňů |
| If - dopředný proud: | 360 Ma |
| VF - Vpřed napětí: | 37 V |
| Hodnocení energie: | 13 W |
| Délka: | 13,5 mm |
| Šířka: | 13,5 mm |
| Výška: | 1,4 mm |
| Minimální provozní teplota: | - 40 C |
| Maximální provozní teplota: | + 105 C |
| Rozměry objektivu: | 11,2 mm |
| Série: | GW Cafgl1.hm |
| Obal: | Podnos |
| Značka: | AMS OSRAM |
| Typ produktu: | Bílé LED |
| 250 | |
| Podkategorie: | LED diody |
| TradeName: | Soleriq |
| Typ: | LED diody s vysokým výkonem |
| Část # aliasy: | GW CafGL1.HM - RSRT-27S3-360-T05 Q65112A8957 |
Populární Tagy: GW Cafgl1.hm - rsrt - 27S3, China GW Cafgl1.hm-RSRT-27S3 Výrobci, dodavatelé, továrna
Dvojice:Gw cagjl1.hm - tptq-27s3
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







