
Popis
Funkce:
- Universal AC vstup / plný rozsah
- Postaveno - v aktivní funkci PFC
- Vysoká účinnost až 90%
- Vydrží vstup 300VAC přepětí po dobu 5 sekund
- Ochrana: zkrat / přetížení / nadměrné napětí
- Ochrana: nad teplotou (volitelné)
- Chlazení volným proudem vzduchu
- 1U nízký profil 38 mm
- Schváleno lékařské bezpečnosti (úroveň MOOP)
- Postaveno - ve dálkovém ovládání
- Žádná spotřeba energie zatížení<0.5W
- Všichni používají elektrolytické kondenzátory 105'c dlouhého života
- 5letá záruka
| Atribut produktu |
Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | Znamená dobře |
| Kategorie produktů: | Přepínání napájecích zdrojů |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Přepínání zásob |
| Výstupní napětí - kanál 1: | 5 VDC |
| Počet výstupů: | 1 výstup |
| Výstupní výkon: | 85 W |
| Otevřený rám/uzavřený: | Uzavřené |
| Vstupní napětí: | 85 VAC až 264 VAC, 120 VDC až 370 VDC |
| Výstupní proud - kanál 1: | 17 A |
| Průmysl: | Lékařský |
| Styl montáže: | Podvozek |
| Délka: | 159 mm (6,26 in) |
| Šířka: | 97 mm (3,819 in) |
| Výška: | 38 mm (1,496 in) |
| Série: | MSP-100 |
| Schválení: | ES60601-1, IEC60601-1 |
| Značka: | Znamená dobře |
| Dodržování: | ES60601-1, IEC60601-1 |
| Vstupní frekvence: | 47 Hz až 63 Hz |
| Izolační napětí: | 4 kvac |
| Regulace zatížení: | Regulované |
| Obal: | Hromad |
| Typ produktu: | Přepínání napájecích zdrojů |
| Množství továrny: | 24 |
| Podkategorie: | Napájecí zdroje |
| Hmotnost jednotky: | 13.404106 oz |
Populární Tagy: MSP-100-5, Čína MSP-100-5 Výrobci, dodavatelé, továrna
Dvojice:MSP-1000-24
Další:SD-1000H-24
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







