
Popis
Průměrná jamka msp - 100/200/300/450/600/1000 Série Jednorázová lékařská napájecí zdroje jsou vysoké - příkonové zdroje nabízející zkratky, přetížení, přes - napětí a přes - teplotní úkryty. S rysy vysoké účinnosti, nízkým únikovým proudem (menší nebo rovné 450 μA), nízká spotřeba energie bez zatížení (<0.5W), 1U low profile (38mm), and 5-year warranty, MSP- series comply with international medical safety regulations (MOOP level), and EMI Class B level. MEAN WELL MSPx Single Output Medical Power Supplies can fulfill the high-quality demands of medical applications and are good power solutions for medical measurement equipment and non-patient contact medical applications.
Funkce
- Univerzální vstup AC
- Postaveno - v aktivní funkci PFC
- Vysoká účinnost až 90%
- Chlazení volným proudem vzduchu
- Žádná spotřeba energie zatížení
- Postaveno - v konstantním omezujícím obvodu
- 1U nízký profil
- Schváleno lékařské bezpečnosti (úroveň MOOP)
- Postaveno - V chladicím ventilátoru na - OFF CONTROL (pouze MSP-300 a 600)
- Postaveno - v DC OK Signal (pouze MSP-300 a 600)
- Postaveno - Ve dálkovém ovladači na - OFF OFFICE
- 5letá záruka
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce: | Znamená dobře |
| Kategorie produktů: | Přepínání napájecích zdrojů |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Přepínání zásob |
| Výstupní napětí - kanál 1: | 24 VDC |
| Počet výstupů: | 1 výstup |
| Výstupní výkon: | 1,008 kW |
| Otevřený rám/uzavřený: | Uzavřené |
| Vstupní napětí: | 90 VAC až 264 VAC, 127 VDC až 370 VDC |
| Výstupní proud - kanál 1: | 42 A |
| Průmysl: | Lékařský |
| Styl montáže: | Podvozek |
| Délka: | 218 mm (8,583 in) |
| Šířka: | 105 mm (4,134 in) |
| Výška: | 63,5 mm (2,5 palce) |
| Série: | MSP-1000 |
| Schválení: | ANSI/AAMI ES60601-1, EN55032, IEC60601-1 |
| Značka: | Znamená dobře |
| Dodržování: | ANSI/AAMI ES60601-1, EN55032, IEC60601-1 |
| Účinnost: | 93 % |
| Vstupní frekvence: | 47 Hz až 63 Hz |
| Izolační napětí: | 4 kvrms |
| Regulace zatížení: | Regulované |
| Maximální provozní teplota: | + 70 C |
| Minimální provozní teplota: | - 40 C |
| Provozní teplotní rozsah: | - 40 C TO + 70 C |
| Typ produktu: | Přepínání napájecích zdrojů |
| Množství továrny: | 8 |
| Podkategorie: | Napájecí zdroje |
| Typ: | AC - DC Converter |
| Část # aliasy: | LMF1000-20B24 |
| Hmotnost jednotky: | 3,373 liber |
Populární Tagy: MSP-1000-24, Čína MSP-1000-24 Výrobci, dodavatelé, továrna
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







